Олег Ліванчук

Кадрова чистка: чому насправді звільнили голову Красногорівської ВЦА

Зі слів Олега Ліванчука, його неодноразово викликав заступник голови обласної ВЦА, аби він написав заяву про звільнення

Колишній голова військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ліванчук розповів в ефірі "5 каналу" про причину свого звільнення.

"12 березня надійшов лист, у якому повідомили про звільнення. Офіційна причина – невиконання службових повноважень. У чому саме це проявлялося, не повідомили", – заявив він.

Ліванчук зазначив, що напередодні була отримана заява про стихійні звалища у місті, після чого приїхала перевірка і склала акт, який, на його думку, був сфальсифікований.

"Була скарга однієї з місцевих мешканок, що в місті існують стихійні звалища, бігають пацюки. Це неправда, стихійні звалища залишилися тільки ті, яким уже понад 20 років, всі звалища, які виникли під час війни, прибрані ще у 2016-му. Місто прибирають відповідно до правил санітарної очистки міста, в нас є графік прибирання довоєнних звалищ, якого ми дотримуємося. Після цього приїхала перевірка і склала акт, я відмовився його підписувати, бо він був сфальсифікований. Один з членів комісії навіть заплакав, тому що перед ними було поставлено завдання знайти те, чого нема. Як наслідок з'явилася догана, яка стала причиною звільнення", – розповів уже колишній голова ВЦА.

Однак Ліванчук вважає, що все почалося з неякісних буржуйок, які надала військово-цивільна адміністрація Донецької області.

"Імовірно, почалось все звідти, це був грудень 2016 року, коли в нас військово-цивільна обласна адміністрація поставила буржуйки, сказали брати їх на баланс. Ми відмовилися, бо вони були неякісні. До нас надходили усні скарги, коли люди почали обігрівати цими буржуйками приміщення і готувати їжу, вони виявилися не придатними для використання. Через якийсь час було порушено кримінальну справу. В результаті експертизи доведено, що буржуйки неякісні і державні гроші витрачені дарма. Це близько півтора мільйона. Після цієї ситуації була неприємна розмова", – зазначив він.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Фотогалерея за темою:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ніяка це не "сіра зона": Порошенко побував у звільнених від окупанта Катеринівці та Новоолександрівці
Наступний матеріал
"Берковецька банда": чому у столичному гіпермаркеті побилися підлітки й охорона

"Інформаційний вечір": Навіщо головна колись бранка Кремля заважає нині звільненню українських заручників

"Інформаційний вечір": Як уплине на перебіг російсько-української війни призначення командувача Об'єднаних сил

Україна не дозволить росіянам голосувати в дипустановах РФ на "виборах Путіна" – МВС

Росія вважає війну на Донбасі першим етапом війни з НАТО – Президент

Порошенко призначив командувача Об'єднаних сил

Порошенко представить командувача Об'єднаних сил – відео