Ліквідація пожежі в коледжі Одеси
Ліквідація пожежі в коледжі Одеси ГУ ДСНС в Одеській області

Влада Одеси обіцяє виплатити компенсації потерпілим та родинам загиблих у пожежі

Читайте по-русски
Сьогодні четверо постраждалих учнів коледжу виписались із лікарні

Одеська міськрада поки не готова оприлюднити обсяги компенсацій для потерпілих унаслідок пожежі у будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, але матеріальну допомогу буде виплачено. Таку позицію керівництва міськради оприлюднила 6 грудня заступник Одеського міського голови Світлана Бедрега, пише "Укрінформ".

"Ми зараз не говоримо про розмір матеріальної допомоги, але вона однозначно буде виділена всім потерпілим – незалежно від того, чи це жителі міста чи інших районів області", – зазначила Бедрега під час відвідання рятувальника Сергія Шатохіна у міській лікарні №1.

За словами віцемера, представники управління ДСНС і кадрової служби зберуть заяви від потерпілих, як вимагає процедура, після чого буде виділено необхідну допомогу.

Крім того, буде виділено допомогу родинам загиблих.

Віцемер додала, що сьогодні четверо постраждалих учнів коледжу виписались із лікарні №3 на амбулаторне лікування.

Нагадаємо, за даними видання "Думська", рятувальники дістати тіло п'ятої жертви пожежі в Одеському коледжі.

Напередодні рятувальники знайшли тіло жінки, її вже ідентифікували. Це викладачка коледжу. Першою загиблою була неповнолітня студентка. Тіло 4-ї жертви, за словами ДСНСників, було чоловічої статі.

Водночас знайшлася одна студентка із списку зниклих безвісти. Дівчина не була на заняттях і лише зараз вийшла на зв'язок із батьками. Тож її викреслили із переліку зниклих.

Натепер у списку залишаються ще 11-ро людей.

Як повідомляв 5.UA, на місці пожежі в одеському коледжі, яка спалахнула в середу, більше не мають надії знайти живих людей. Нагадаємо, до сьогодні 14 осіб вважали зниклими безвісти.

Пожежа спалахнула в середу, 4 грудня. Причиною займання міг стати несправний електроприлад в одному з кабінетів третього поверху. Це попередні висновки роботи оперативного штабу, яку провели в Обласній державній адміністрації.

Попередній матеріал
У Держдепі США сподіваються, що Нормандська зустріч допоможе Україні відновити сувернітет
Наступний матеріал
Рим підтримає санкції ЄС проти Росії – голова МЗС Італії
Loading...