КМДА
КМДА instagram

Влада Києва оприлюднила оновлену мапу підземних укриттів столиці

  Читайте по-русски
  Як укриття використовуються сховища цивільного захисту, підвали, метрополітен, паркінги та інші підземні споруди

  Міська влада столиці оновила карту об'єктів, які можуть використовуватись для укриття цивільного населення. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

  "Для укриття населення Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільної оборони", – йдеться в повідомленні.

  У КМДА зазначили, що тимчасово використовувати для укриття населення можна сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвальні приміщення житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору.

  "Керівники організацій та власники вищезгаданих споруд за необхідності забезпечать вільний доступ для укриття", – додали в КМДА.

  Як відомо, нині Росія сконцентрувала на кордоні зі східними областями України та в Криму найбільше своїх військ з 2015 року. Такого висновку дійшли дослідники з Conflict Intelligence Team, які документально зафіксували зосередження мотострілецьких, артилерійських, десантних та танкових підрозділів російської армії, здебільшого у Воронезькій області та в окупованому Криму.

  Як повідомляв 5.UA, головнокомандувач ЗСУ Хомчак заявив, що Росія нарощує свої війська на кордоні з Україною. Президент України повідомив генсеку НАТО про готовність російських військ до наступальних дій.

  Росія тим часом відмовилася пояснювати причини нарощування кількості своїх військ уздовж українського кордону – і цим порушила вимоги Віденського документа ОБСЄ про заходи зміцнення довіри та безпеки. З такою заявою виступило МЗС України. 

  Своєю чергою ОБСЄ засудила концентрацію російських військ біля кордону з Україною та вимагає пояснень. А в ЄС закликали посилити санкції проти Росії в разі подальшої ескалації на кордоні України.

  Попередній матеріал
  Росія до осені закриває Керченську протоку: у МЗС України відреагували
  Наступний матеріал
  "Зараз час деескалації": Байден закликав Путіна утриматися від військових дій в Україні
  Loading...