Влада і опозиція не змогли однаково оцінити події 18-го травня

  Влада і опозиція не змогли однаково оцінити події 18-го травня, коли в Києві  під час  акції «Вставай, Україно» напали на журналістів. Представники  опозиції звіт вже навіть опублікували, хоча  владні депутати висновки проігнорували разом  із  останнім засіданням слідчої комісії.

   

  І це тоді як  висновки розслідування свідчать - замовником сутичок була  влада. Члени слідчої комісії від Партії регіонів назвали звіт «незрозумілим», котрий не затверджували як проект. Крім того, регіонали запевняють, що з висновків нібито зникли ті події, що не вигідні опозиції. І тому, на думку біло-блакитних, ТСК свою мету не виконала.

  Степан Курпіль, член ТСК, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Із матеріалів роботи нашої комісії випливає однозначний висновок - замовником була діюча влада. Мета влади полягає у тому, щоб спровокувати безпорядки аби пролилася кров, щоб довести свою тезу про начебто присутність фашистів в Україні».

  Андрій Пінчук, член ТСК, народний депутат, Партія регіонів: «Головне завдання було і в керівника, і іншої половини комісії - дати оцінку таку як їм подобається, висвітлити так, як їм подобається. На жаль, не дали того результату, який ми хотіли, щоб в майбутньому не повторювалися такі випадки».

  Віталій Ярема, голова ТСК, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Представники провладної фракції, на жаль, не підписали цей звіт».

  Олена Бондаренко, член ТСК, народний депутат, Партія регіонів: «Документ, который представили вам накануне, может максимально называться личным мнением 4-х депутатов от временной следственной комиссии».

  Нагадаємо, 18 травня під час опозиційної акції «Вставай, Україно!» у Києві відбулися сутички між прихильниками партії «Свобода» і молодиками у спортивних костюмах. Останні напали на журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук і фотографа газети «КоммерсантЪ» Владислава Соделя, які знімали бійку. Міліція в інцидент не втручалася. За підозрою в нападі затримали та висунули обвинувачення чотирьом учасникам події -  Вадиму Тітушку, Сергію Приходьку, Андрію Ярошенку і Михайлу Пшуку. Пізніше у залі суду усі вони, окрім Ярошенка, публічно вибачилися перед потерпілими. Феміда засудила їх до  умовного покарання за хуліганські дії та відшкодування збитків. Матеріли справи щодо Андрія Ярошенка - виділили в окреме провадження.

  Попередній матеріал
  Регіонали заговорили про перевірку депутатів у психіатра [відео]
  Наступний матеріал
  Що чекає українських аграріїв у ЄС? [відео]
  Теги: