5.ua

Регіонали заговорили про перевірку депутатів у психіатра [відео]

   

  Олександра Кужель: «Сьогодні магнітні бурі кажуть».

  У парламенті - вербальне загострення.

  Володимир Рибак, голова ВР:  «Ви свистіли в залі це не парламентська форма роботи! І ніякої репліки ви сьогодні не получите! Не свистіть в залі - оце вам вся репліка».

  Це суперечка - за право висловитися у мікрофон -  щоб вся країна почула. Це право надає спікер. Або не надає.

  Позафракційний Ляшко - під час такої репліки встигає висловити все і всім. І спікеру заразом.

  Олег Ляшко, народний депутат,  позафракційний: «Припиніть клеїть дурочку! Працюємо до ранку! Володимир Васильович у вас пенсія 30 тисяч».

  Володимир Рибак, голова ВР: «Я 50 % давайте нотаріуса сьогодні вам перепишу! І не брешіть! Не брешіть! Да! Ви брехун!»

  Навіть під час обговорення ратифікації угоди з Туреччиною - вербальний бій не вщухає.

  Олег Ляшко: «Баче Бог, що я не брешу! Брешете ви! Де ваше, паразити, покращення? Собі покращили! В п’ятницю вечір сідаєте на літака і з  коханками по Мальдівах!

  Ярослав Сухий, народний депутат, ПР: «Якщо людина собі знайшла втіху кохання це можна тільки вітати. А всі ці заполошні крики, ґвалти, слюна, жовч на мікрофонах - це слабкість політика».

  Але виборцю таке тільки до вподоби - упевнений спікер колишній.

  Володимир Литвин, народний депутат, позафракційний: «Людям подобається коли депутат демонструє таку впевненість сміливість».  

  Сергій Каплін, народний депутат, «Удар»: «Прийде до влади український народ і він не залишить від вас мокрого місця! Янукович з Азаровим тікатиме за кордон, а ви як щурі!

  Ярослав Сухий, народний депутат, ПР: «Як казав Жванецький - ви мене заглушили, але ви мене не переконали. Колись в 3-4 скликанні у нас була лікар психіатр у нас вона таким допомогу надавала».

  Ольга Сніцарчук, «5 канал»: «Медпункт у парламенті є, але психіатричного експерта бракує. Після чергового вербального загострення депутати вирішили: така експертиза - вже необхідність».

  Голова регламентного комітету каже - ідеї медоглядів кандидатів - у цій залі з’являються періодично: але до діла ніколи не доходять. Він вважає - назріло.

  Володимир Макеєнко, голова регламентного комітету: «На будь-яку роботу серйозну проходять медогляд. Пілоти, авіадиспетчери. Даже в шахту проходять люди  - а в парламент ні. Но якщо тільки починаємо про це говорити зразу крик шум - права людини!».

  Олександра Кужель, народний депутат, «Батьківщина»: «Да будь-ласка! Хай тільки покажуть приклад із себе. Але психіатра будемо вибирати з Європи!  Бо вони ж свого поставлять, який знаєте під страхом гільйотини буде виписувати їм – здоровий».

  Володимир Макеєнко, голова регламентного комітету: «Ну, ви ж теж бачите розумієте - і на конях приїжджали народні депутати! Ну соромно да! Але ж ми розуміємо, що людина просто хвора була, і в медичній картці в цього було чітко написано: вибачте, «біла гарячка», а він народний депутат!»

  Двері медпункту - відчинені. Парламентський лікар Олена Володимирівна за обранцями спостерігає з телетрансляції - їхні нерви сприймає з професійним  розумінням.

  Лікар: «В них дійсно робота - вони ж не лопатою копають...і свій глюкогон із м’язів  виганяють. Це ж головний мозок - він теж бере багато енергії».

  Володимир Рибак: «Зі мною не грайтеся, я вас дуже прошу!»

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік, Ян Доброносов, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Український тиждень моди стартує у Києві
  Наступний матеріал
  Влада і опозиція не змогли однаково оцінити події 18-го травня
  Теги:
  Loading...