5 канал

Віце-прем'єр-міністр: Сьогодні з одного боку суд над поліцейськими на Миколаївщині, з іншого у Тернополі прощаються з загиблими правоохоронцями

Сьогодні у Тернополі прощалися з поліцейськими, які загинули під час виконання службових обов'язків

Про це в ефірі "5 каналу" під час програми "Час. Підсумки дня" заявив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

"Сьогодні з одного боку суд над врадіївськими поліцейськими, а з іншого боку в Тернополі прощалися з двома поліцейськими, які загинули при виконанні своїх службових обов'язків декілька днів тому, коли вони намагалися заспокоїти людину, яка вбила свою дружину і почала вбивати поліцейських, і загрожувала життю всіх тих, хто її оточував. Не можна чорною фарбою мазати все і за одним дуже трагічним інцидентом судити про стан справ і в поліції, і в країні загалом. Треба бути прозорими з людьми, і вони зрозуміють, що за незаконні дії декількох людей не може нести відповідальність вся поліція", – зазначив Кириленко.

Крім того, віце-прем'єр-міністр заявив, що "Врадіївка-2" – це, швидше, політична назва, бо є велика різниця між інцидентами, що сталися.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня, в райцентрі Криве Озеро на Миколаївщині співробітники місцевого відділу поліції на смерть забили молодого чоловіка.

Попередній матеріал
Донорська акція: в Києві звичайні студентки влаштували збір крові для малечі
Наступний матеріал
Історія одного героя: розповідь про бійця з позивним "Калина", що брав участь у визволені Попасної та Лисичанська
Теги:
Loading...

Кириленко: "Врадіївка-2" – це політична назва

Свідки трагедії у Кривому Озері розповіли, як від рук правоохоронців загинув місцевий житель