Віталію Запорожцю змінили статтю обвинувачення

  Статтю обвинувачення змінила прокуратура у справі Віталія Запорожця. Мешканцю села Семиполки Броварського району Київщини закидали навмисне вбивство працівника правоохоронних органів під час виконання ним службових обов`язків.
  За це затриманому загрожувало довічне ув`язнення. Тепер Запорожця звинувачують за статтею умисне вбивство. За такий злочин передбачене покарання від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Сам Запорожець наполягає, що лише оборонявся від нападів міліціонера, який регулярно ображав його та принижував. На захист підсудного виступили мешканці Семиполок, які стверджують, що разом із Запорожцем неоноразово ставали жертвами утисків та принижень з боку загиблого інспектора.

  Костянтин Попов, адвокат Віталія Запорожця: "Це звісно краще за попередню міру покарання але також не правильно. Відповідальність менша, але сутність справи лишилася попередньою. Те, що йому зараз інкримінують, деталям справи не відповідає. Прокурор змінив обвинувачення, оскільки, попередня стаття не мала необхідної доказової бази. Тепер постріл, який вчинив Запорожець, розглядається не як, такий, що був здійснений у зв`язку із службовою діяльністю Симоненка, а з особистої неприязні. Всі решта зауважень лишилися в обвинуваченні без змін".
  Попередній матеріал
  "Рука друга". Художники допомагают дітям з рідкісними захворюваннями [відео]
  Наступний матеріал
  Українські та німецькі дівчата зіграли у футбол [відео]
  Теги: