Українські та німецькі дівчата зіграли у футбол [відео]

  Із зачісками та макіяжем - на футбольне поле. У столиці розіграли міжнародний кубок серед дівчат. Українські футболістки змагалися з німецькими спортсменками, які й організували турнір.

  Емоційно і завзято за сорокаградусної спеки дівчата носяться з м`ячем. Міні-команди на міні-полі. Дівчача гра дівчачим м`ячем - гламурного рожевого кольору.

  Тайми по сім хвилин, на голи часу мало. Стрибають, падають, і навіть нещодавнє футбольше звершення Андрія Шевченка повторити намагаються, утім забити м`яч головою не так просто.

  Виборюють інтернаціональний кубок 8 команд. Більшість - українських. Лише одна збірна з Німеччини, яка й організувала змагання. Спортсменки-любителі з-за кордону їздять Європою і збирають дівчачі команди. Хочуть зламати стереотип, що футбол - гра чоловіча. Українки з німкенями солідарні.

  Справжня чоловіча група підтримки приїхала з одеською командою. Вони - ЗА дівчачий футбол.

  Обіграти українських спортсменок німецьким футболісткам так і не вдалося. Вони визнали - у їхній країні в футбол краще грають чоловіки.

  Заради футболу дівчата обрізають коси, набивають синців і пітніють у командних костюмах. Утім, кажуть, їхній футбольний талант в Україні не перспективний.

  Після гри футболками дівчата не міняються. У них інша традіція.

  Юлія Фінгарет, Влад Каретник, 5 канал

  Попередній матеріал
  Віталію Запорожцю змінили статтю обвинувачення
  Наступний матеріал
  Україна вшановує пам’ять жертв війни
  Теги: