"Рука друга". Художники допомагают дітям з рідкісними захворюваннями [відео]

  "Рука друга" - під такою назвою у столиці стартував благодійний проект. За задумом - художники разом із дітьми, які мають рідкісні захворювання, спільно намалюють картини, які продадуть з аукціону. Виторговані кошти підуть на оплату апарату молекулярної діагностики. Його вже встановлено в Харківському медико-генетичному центрі. Дітям, які мають у ньому потребу, обстеження робитимуть безкоштовно.

  Митці та мисткині узялися за пензлі просто неба. Омріяне майбутнє, витвір фантазії, настрій - теми робіт різноманітні. Проте кожен задум юні художники втілюють під пильним оком професіоналів.

  Ось цей строкатий равлик - творіння восьмирічного Микитки. Каже, розмалював слимака всіма кольорами веселки, бо настрій такий.

  Задум благодійного проекту "Рука друга" - привернути увагу до проблем дітей із рідкісними захворюваннями. Декому з них важко ходити, говорити ба навіть тримати пензля. Відтак за помічників - митці.

  Іллюша малює різнокольоровий феєрвек. А ще.

  Усі роботи, створені професійними художниками, невдовзі підуть з молотка на аукціоні.

  Йдеться про ось цей апарат молекулярної діагностики. Досі подібне обладання було лише у приватних вітчизняних клініках. Проте платити за дослідження не всі спроможні. А у Харкові це робитимуть безкоштовно. Долучитися до благодійного аукціону прагне і Ганнуся. Старанно вимальовує кожну рисочку. Хоче, щоб її картину також продали.

  Та організатори вирішили роботи дітей залишити автоаам. Щоби ті вірили в себе та попри діанози розкривали свої таланти й надалі.

  Людмила Голоднік та Олексій Іванченков, 5 канал

  Попередній матеріал
  На вихідних у Новій Зеландії пройде 7-й етап чемпіонату світу з ралі
  Наступний матеріал
  Віталію Запорожцю змінили статтю обвинувачення
  Теги: