Вінницьких водіїв прибарахлили за їхній же кошт [відео]

  Вінницьких водіїв прибарахлили за їхній же кошт. Ідея одягти їх у сині однострої належить міській владі - однак за формений одяг із кожного транспортника вирахували більше 200 гривень – половину вартості. Решту - компенсувало управління.

  Василь Бурячок за кермом тролейбуса уже понад 10 років. На роботу зазвичай одягався за принципом - аби зручно. Нова уніформа загалом йому до смаку. Проте, каже, не всі деталі продумані. Адже їздити в краватці у спеку – не дуже комфортно.

  Василь  Бурячок, водій тролейбуса: "Якщо 35 градусів жари, то тяжко виїздити, але будем старатися".

  Сині штани, блакитна сорочка, чорні краватка та головний убір - ось так виглядає уніформа водія муніципального транспорту. Для жінок - пошили спідниці. Кожен водій - отримає також погони. Одна смужка на них означає, що перед вами водій-початківець. Три свідчать про те, що за кермом водій найвищої кваліфікації. Однострої розробили місцеві дизайнери. Шили їх - теж у Вінниці.

  Микола Завирюха, заступник начальника Вінницького трамв-трол управління: "Брався аналог форменого одягу, який був колись на міськелектротраспорту, брався аналог автотранспорта, брався аналог зразків, які використовувались не тільки у містах України".

  Вінничанам новинка припала до вподоби. Водії громадського транспорту кажуть - щодня отримують сотні компліментів від пасажирів.

  На холоди для водіїв розроблять ще один варіант уніформи. Замість сорочки транспортники вдягатимуть тонкі светри та теплі жилети або жакети. Міська влада обіцяє незабаром в уніформу вберуть муніципальних кондукторів, а згодом - ще й водіїв маршруток.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Олімпійська чемпіонка з фехтування повернулася в Україну [відео]
  Наступний матеріал
  У Харкові виявили нелегальний звіринець [відео]
  Теги: