У Харкові виявили нелегальний звіринець [відео]

  Нелегальний звіринець з Червонокнижними тваринами у Харкові виявила Державна екологічна інспекція. Фахівці впевнені - диких звірів і птахІв незаконно утримують у неналежних умовах на території кінно-спортивного клубу. Натомість його керівництво запевняє - це не зоопарк. Кажуть, за власною ініціативою лікують хворих тварин, від яких відмовилися господарі.

  Покалічений лебідь, пелікан зі зламаним дзьобом та ще понад два десятки нездорових диких тварин і птахів виявили природоохоронці на території кінно-спортивного комплексу. Екологи заявили - їх утримують у неналежних умовах. До того ж без необхідних документів.

  Анатолій Вінник, заступник начальника Держекоінспекції в Харківській області: "Выдвигают обвинение какое, что жестокое и жесткое обращение с дикими животными. Вы знаете, законодательно за это несут ответственность. И административную, и уголовную. Поэтому мы занимаемся, чтобы в этом плане объективно разобраться".

  У грошовитих людей нова мода - утримувати екзотичних тварин пояснюють у клубі. Мовляв, коли натішаться, або звір захворіє його одразу викидають на вулицю. Саме так до клубу потрапили нинішні вихованці.

  Олена Таранченко, працівниця кінно-спортивного клубу: "Лебедя принесли посетители, рана очень сильно гноилась, мы обратились к ветеринарному врачу, и врач ампутировал одну фалангу крыла. Рана была гнойная, там был опарыш, спасти крыло было уже невозможно".

  Хворих і покалічених звірів не брали до міського зоопарку. Тож люди почали приносили знайд до них - пояснюють керівники кінно-спортивного клубу. Запевняють - лікують і годують вихованців власним коштом. Чоловік каже, про звіринець знають міські екологічні та ветеринарні служби, бо ж неодноразово перевіряли. Нинішні заяви фахівців називає випадковими.

  Сергій Власенко, засновник кінно-спортивного клубу: "Уже глаз положили многие имущедержащие на то, что им нравится. Территория, которая находится недалеко от центра, в таком приятном месте, понятно, что может кем-то рассматриваться, как хорошее место для частной застройки, еще чего-то".

  У держекоінспекції наполягають — власники клубу не мають дозволів на утримання та лікування диких тварин. Матеріали на перевірку вже передали до природоохранної прокуратури.

  Світлана Сірик, Вячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Вінницьких водіїв прибарахлили за їхній же кошт [відео]
  Наступний матеріал
  Напередодні виповнився рівно рік від дня ув`язнення Тимошенко
  Теги: