Олімпійська чемпіонка з фехтування повернулася в Україну [відео]

  Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна повернулася в Україну. За олімпійське золото українська шпажистка отримає від українського уряду 100 тисяч доларів.

  Золота медаль Шемякіної у Лондонській олімпіаді стала першою для української збірної. Спортсменка перемогла німкеню 30 липня під час додаткового часу. Зустрічати чемпіонку до аеропорту у Борисполі приїхала старша сестра, представники Олімпійського комітету та Львівської федерації фехтування та чимало прихильників. Вже днями шпажистка має намір виїхати додому - у Львів.

  Яна Шемякіна, олімпійська чемпіонка з фехтування: "Кожен бій був по-своєму важкий, бо дуже величезне напруження. В мене були під час поєдинку дуже багато помилок, але я старалась їх не повторювати. Буває таки ідеально, але програєш, то мені здається - краще фехтувати не ідеально, але вигравати".

   Андрій Орліновський, тренер: "У Яни були і нормальні прийоми і були звичайно якісь прийоми, які ми відпрацьовували і щось не виходило. Но дух Яни і підтримка - все це разом допомогло їй стати олімпійською чемпіонкою".

  Попередній матеріал
  Прокаєву звільнили із Києво-Печерської Лаври [відео]
  Наступний матеріал
  Вінницьких водіїв прибарахлили за їхній же кошт [відео]
  Теги: