dpsu.gov.ua

Військовий експерт назвав найболючіше місце оборони України

Наразі треба кинути фінансування на укріплення обороноздатності на Азовському узбережжі

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" експерт з військових питань, співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов пояснив, яка галузь української "оборонки" найбільш вразлива. 

"Останні події в акваторії Азовського моря наочно засвідчили той факт, що це найбільш болюче наше місце. Росіяни поводяться нахабно і нам немає чим протистояти.

Відповідно, оснащення, фактично – будівництво з нуля – українського Військово-морського флоту, а наразі йдеться про те, що в нас немає часу і грошей будувати великі кораблі, але треба оснастити хоча б кораблями берегової охорони, – це одне з найболючіших питань.

І тут, попри всю критику, треба зміцнювати саме цю найбільш проблемну ділянку нашої оборони. Тобто кинути фінансування на укріплення обороноздатності саме на Азовському узбережжі", – заявив Снєгирьов.

Він також додав, що в Україні виробляють певні кораблі, однак "не в тій кількості". 

"Має бути комплексна програма – будівництво власного флоту і партнерські стосунки з нашими західними партнерами. Нам пропонували катери берегової охорони Newfoundland, які чомусь і досі не прибули на те саме узбережжя Азовського моря і могли би успішно протистояти зазіханням з боку Російської Федерації", – зауважив експерт. 

Продовження розмови дивіться у відео: 

Нагадаємо, раніше в ефірі "5 каналу" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Георгій Тука заявив: "Нас брутально і по-хамськи витіснили з Азовського моря".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Стрільби в негоду та затримання судна-порушника: як в Азовському морі проходили навчання прикордонників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Василь Лизанчук у програмі "Кендзьор" на "5 каналі"
Наступний матеріал
У Києві триває війна з рекламою: скільки незаконного маркетингу вже "зрізали"
Loading...