Військовою прокуратурою встановлено факти закупівлі неякісного взуття для Нацгвардії на 4,2 млн грн.

  Органами військових прокуратур продовжуються перевірки дотримання законодавства під час матеріально-технічного, речового, продовольчого, медичного та інших видів забезпечення військовослужбовців. Військовою прокуратурою Центрального регіону України таку перевірку, зокрема проведено в одній із військових частин Нацгвардії України.

  Про це у ГПУ повідомляють 11 грудня.

  Як стало відомо, за результатами такої перевірки встановлено факт закупівлі упродовж липня-вересня 2014 року у комерційної структури черевиків у кількості 11,6 тис пар на загальну суму 4,2 млн грн, які згідно з висновками експертів не відповідають державним стандартам, виготовлені з неякісних матеріалів та не мають маркування.

  Також встановлено, що під час укладення договору комерційна структура представила ряд документів, що підтверджували якість взуття, у тому числі сертифікати відповідності, чим ввела в оману військовослужбовців Національної гвардії України.

  "Відомості щодо зазначеного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Для проведення досудового розслідування кримінальне провадження передано за підслідністю до органів внутрішніх справ", - зазначили у Генпрокуратурі.

  Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

  Попередній матеріал
  Сенат Франції визнав Палестину
  Наступний матеріал
  Українці вибороли вісім медалей на студентському Кубку світу з самбо

  Нацгвардія отримала нові бронемашини "Раптор"

  Нацгвардія закупила три англійські екскаватори

  Нацгвардія закупить засоби військового зв'язку на 18 мільйонів

  Нацгвардія закупила "швидких" на 13 млн грн у "регіонала"