vgolos.com.ua

Нацгвардія закупила "швидких" на 13 млн грн у "регіонала"

  Військова частина 3078 ВВ МВС України 11 вересня уклала угоди з ПІІ "Автоінвестстрой-Брок" на закупівлю автомобілів невідкладної медичної допомоги на суму 13,35 млн грн.


  Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

  Згідно з повідомленням, замовлено 40 автівок на базі типу ГАЗ-32213 (2705).

  З них 30 одиниць з колісною формулою 4х2, вони коштуватимуть по 314 тис. грн за одиницю. Решта 10 автомобілів – з колісною формулою 4х4, такі обійдуться по 393 тис. грн/шт.

  Тип швидких та наявність медичного обладнання в автівці не уточнюється.

  "Замовлення фірма "Автоінвестстрой-Брок" отримала без відкритих торгів, за переговорною процедурою з посиланням на нагальну необхідність в закупівлі для потреб Нацгвардії. Чому постачальником було обрано саме цю компанію в обґрунтуванні не уточнено". - сказано в повідомленні.

  Як зазначає видання, "Автоінвестстрой-Брок" входить в групу АІС народного депутата від Партії регіонів Дмитра Святаша, офіційно власність заведена на кіпрську "Радолін Трейдінг Лімітед".

  Компанія "Автоінвестстрой-Брок" відома насамперед тим, що останні кілька років регулярно розігрувала тендери на постачання автомобілів різним бюджетним установами з ТОВ "Глобал Автогруп" – ще однією фірмою з групи Святаша. Загалом за півтора роки (2012-2013 р.р.) вони розіграли понад 50 тендерів.
  Попередній матеріал
  Росія перекидає бойову авіацію без розпізнавальних знаків на кордон з Україною - Тимчук
  Наступний матеріал
  Арешт Євтушенкова в Росії обвалив акції російських компаній
  Теги:
  Loading...