Фото прес-служби Мінмолодьспорту

Українці вибороли вісім медалей на студентському Кубку світу з самбо

На Кіпрі відбувся студентський Кубок світу з самбо, на якому українська збірна виборола 8 медалей: 2 золоті, 1 срібну та 5 бронзових.

Про це 11 грудня повідомили у Мінмолодьспорту України.

Зокрема, чемпіонками стали представниці Харківської області Інна Черняк (у категорії - до 52 кг) і Анастасія Шевченко (у категорії - до 60 кг).

"Сріблом" скарбничку нашої команди поповнив Артур Саркісян (Харківська обл.,  категорія - до 74 кг).

"Бронзу" завоювали Руслан Стельмащук (Львівська обл., до 56 кг), Василина-Ірина Кириченко (Львівська обл., понад 80 кг), Артем Гуляєв (Харківська обл., до 90 кг), Ігор Книш (Львівська обл. До 82 кг), Олександр Шевчик (Житомирська обл., понад 100 кг).

Військовою прокуратурою встановлено факти закупівлі неякісного взуття для Нацгвардії на 4,2 млн грн.