5.ua

Українські спортсмени отримали "срібло" Кубка Європи з дзюдо

На змаганнях етапу Кубка Європи з дзюдо, який днями відбувається в Таллінні (Естонія) українцям вдалося завоювати призові місця.

Про це 29 вересня повідомили у федерації дзюдо.

Як зазначено у повідомленні, у вазі до 57 кг українська спортсменка Шушана Гевондян стала срібною призеркою.

А Тетяна Левицька (у категорії до 52 кг) фінішувала п`ятою, Наталія Смаль – сьомою у вазі до 70 кг.

"У категорії до 100 кг українець Владислав Діброва також здобув "срібло". У цій же вазі Олександр Романюк фінішував на п`ятій позиції. У вазі до 90 кг Віталій Ковтунов та в категорії понад 100 кг Олександр Гордієнко фінішували на сьомій сходинці", - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, українська легкоатлетка стала "бронзовою" призеркою етапу Кубка світу з триатлону.