Гриби
Гриби Скріншот відео

Відповідає вимогам соцдистанції: яким безпечним дозвіллям займалися українці восени під час пандемії

  Читайте по-русски
  Цікаво, що цього року в Україні врожай грибів виявився досить щедрим

  Цієї осені українці виїжджали за межі своїх міст, щоб пройтися вглиб лісу заради дозвілля, яке максимально відповідає вимогам соціального дистанціювання. Вони збирали гриби, пише New York Times. Цікаво, що цього року в Україні врожай грибів виявився досить щедрим. Якраз тоді, коли їхнє збирання стало одним із небагатьох занять, які дозволяють вибратися з дому, при цьому уникаючи контактів з іншими людьми.

  Українські біологи пов'язують з це з сухим літом, після якого наступила надзвичайно тепла осінь. Перші заморозки з'явилися пізно, аж в кінці листопада.

  Ця грибна "золота жила" стала щасливим продухом для країни, де гриби стали важливим продуктом для деяких сімей. Інші ж намагаються підзаробити, продаючи їх на ринках. Грибниця Коледа каже, що через карантин продаж грибів – це єдиний спосіб отримати хоч якісь гроші. За них вона купила дрова на зиму, а також усе, що необхідно онукам у школі.

  "Гриби врятувати так багато людей цього року. Природа допомогла нам пережити карантин", – каже вона.

  В Україні припарковані на узбіччі автомобілі можуть стати ознакою того, що в лісі ходять грибники з маленькими ножами в руках.

  "Це мій спосіб поєднання з природою", – каже Андрій Грибовський. 

  Знання про місця в лісах, де ростуть гриби, цінне серед грибників: як аматорів, так і професіоналів. І таку інформацію тримають у таємниці. Якщо запитати когось про таке місце, етикет чемного українського грибника передбачає, що потрібно описати фальшиві ділянки, щоб не видатися грубим. Правду про те, де росте багато грибів, не скаже ніхто. Українців, які позначають грибні місця на Google Maps, вважають такими, що псують традицію.

  Нагадуємо, вантажівку з 800 нелегально вирубаними новорічними деревами затримали прикордонники Чернігівщини. Відбулося це за кілька кілометрів від кордону, на ділянці відділу "Гірськ" Чернігівського загону.

  Попередній матеріал
  Генсек ООН закликав дослухатися до настанов ВООЗ для зупинення пандемії
  Наступний матеріал
  Коронавірус в Україні: число нових заражених людей перевищило 15 тисяч
  Loading...

  "Зробимо все, щоб досягти мети": у ВООЗ хочуть визначити походження COVID-19

  Степанов спрогнозував, коли друга хвиля коронавірусу в Україні піде на спад

  У світі зафіксували вже понад 60 млн випадків коронавірусу

  Єврокомісія назвала вартість подолання наслідків пандемії COVID-19 у світі

  Пандемія COVID-19 може мати неочікувані ефекти, що проявляться через роки – науковець

  У Данії міністр подав у відставку через масове знищення норок