Ветеран полку 'Азов' Денис Янтар
Ветеран полку 'Азов' Денис Янтар 5 канал

Ветерани полку "Азов" розповіли про своє бачення ситуації з відведенням військ у Золотому – включення

Читайте по-русски
Нині в Золотому перебувають щонайменше три десятки військових. До них долучилися і волонтери, які перебувають за блокпостом

Про розведення військ говорили ветерани російсько-української війни – під стінами Офісу президента військовослужбовці зібрали прес-конференцію, щоби, з їхніх слів, розказати про ситуацію з військовими в Золотому та про інші пункти, де планується розвести війська. Про це повідомляє "5 канал".

Армійці наголошували на непорозуміннях серед місцевих. Нібито ті не остаточно усвідомлюють, що можуть залишитися без гарантованої безпеки зі сторони військовослужбовців. Адже, як кажуть ветерани, лише українські воїни можуть забезпечити безпеку громадян.

"Ми відходимо від своїх позицій укріплених, які в нас уже пристрілені, звідти ми знаємо, як вести бойові дії. Там і побут організовано, тому що не тільки укріплені райони. А побут дуже важливий. Люди, які там перебувають – їм сказали просту тезу: ось зараз ми робимо розведення, буде мир, не буде стрільби. Все буде гаразд, тобто будь-яка нормальна людина, звичайно, якщо в це вірить, то вона каже "так, це добре", – наголосив ветеран полку Денис Янтар. 

Додали також, що нині в Золотому перебувають щонайменше три десятки військових. До них долучилися і волонтери, які перебувають за блокпостом.  

"У самому Золотому зараз перебуває більше як 30 ветеранів, а перед блокпостом, перед Золотим – ще декілька десятків волонтерів та ветеранів", – зауважив ветеран "Азову" Максим Жорін.

Нагадаємо, що 29 жовтня в районі селища Золоте-4 розпочалося розведення військ. Умовою для цього мала бути 7-денна "тиша" без порушення режиму вогню.

Попередній матеріал
Пристайко повідомив про підготовку до масштабного обміну полоненими
Наступний матеріал
#Кендзьор: "Не вір Москві, як скаженому псові"