5 канал

Верховний суд повернув справу скандального судді Кравця до ВАСУ

ВСУ частково задовольнив скаргу Вищої ради юстиції на скасування звільнення судді Шевченківського райсуду

Верховний суд України ухвалив рішення щодо часткового задоволення позову Вищої ради юстиції щодо скасування рішення ВАСУ, передає кореспондент 5.ua Катерина Лихогляд. В оскарженому рішенні йдеться про скасування звільнення з посади судді Шевченківського райсуду Дмитра Кравця. Таким чином Верховний суд повернув до ВАСУ справу щодо звільнення суді на додатковий розгляд.

Нагадаємо, ВРЮ свого часу ухвалила рішення про те, що Дмитро Кравець має бути звільнений з посади за його вироки часів Майдану. Прохання направили до Президента, який підписав наказ про звільнення. Однак згодом це рішення було оскаржено у Вищому адмінсуді. Тоді ВРЮ звернулася до Верховного суду з тим, щоби оскаржити рішення ВАСУ. Тож сьогодні Верховний суд виніс своє рішення у цій справі: задовольнити позов ВРЮ частково – тобто не скасувати вирок ВАСУ, а повернути на повторний розгляд.

Сам суддя Кравець не визнає порушення суддівської присяги, яке йому закидають. Він каже, що в його рішенні були лише "процедурні помилки", які, на його думку, не є порушенням присяги.

У 2013 році суддя Кравець своїм рішенням заборонив народним депутатам проводити зустріч із виборцями у приміщенні КМДА, наслідком чого стала спроба штурму силовиками будівлі КМДА на виконання цього рішення. Пізніше Апеляційний суд скасував рішення судді Кравця.

Сьогодні ж поліція оштрафувала Кравця за паркування на пішохідному переході біля Верховного суду України.

Попередній матеріал
МВФ погіршив прогноз росту економіки України
Наступний матеріал
У Нідерландах озвучили офіційні результати референдуму щодо Асоціації України з ЄС
Теги:
Loading...

Поліція оштрафувала екс-суддю Кравця за неправильне паркування біля ВСУ

Суд так і не зміг обрати запобіжний захід Заворотному

Справа ГРУшників: суд заслухав терористів "ЛНР" та викликав військових із РФ

Хатія Деканоідзе: Наша атестація – як "дамоклів меч" над суддями

Деканоідзе сказала, що робитиме з працівниками, поновленими на посаді судом

5 канал - трансляція наживо