5 канал

Суд так і не зміг обрати запобіжний захід Заворотному

  Заворотний – один із підозрюваних у незаконному отриманні та видачі зброї та набоїв "тітушкам" 20 лютого 2014 року

  Столичний суд так і не зміг обрати запобіжний захід Ростиславу Заворотному. Заворотний – один із підозрюваних у незаконному отриманні та видачі зброї та набоїв "тітушкам" 20 лютого 2014 року. Термін його тримання під вартою сплив ще 26 березня. Прокурор просить подовження арешту.

  Захист клопоче про виклик свідків. Допитати хоче працівників Центральної ресурсної бази МВС, звідки і роздавали зброю, а також варту, що того дня охороняла склади.

  "Такі запобіжні заходи, як особисте зобов'язання, домашній арешт чи взяття на поруки, застава і домашній арешт, не нададуть можливості контролювати місця його перебування. Прошу застосувати до Заворотного Ростислава запобіжний захід утримання під вартою", - наголосив прокурор Генпрокуратури Олександр Ганілов.

  "Враховуючи, що мій довіритель Заворотний за час звільнення його з під варти прибував у Генпрокуратуру для допиту, приймав участь у чотирьох судових засіданнях, є свідченням того, що ризиків переховування Заворотного від слідства немає", - зазначив захисник Олександр Дульський.

  Нагадаємо, Заворотний обвинувачується у незаконному вивезенні зброї зі складів МВС 20 лютого, яка була видана "тітушкам", - 408 автоматів і близько 90 тисяч набоїв до них.

  Попередній матеріал
  США закликали Україну якнайшвидше сформувати новий уряд
  Наступний матеріал
  У Канаді в індіанській громаді заявляють про епідемію самогубств
  Теги:
  Loading...

  Опівночі звільнять з-під варти Ростислава Заворотного, підозрюваного у видачі зброї 20 лютого для розстрілів активістів Євромайдану - ГПУ

  Слідство встановило, з якої саме зброї розстрілювали майданівців у лютому 2014 року

  Розстріл учасників Революції гідності 20 лютого був спланований заздалегідь – ГПУ