5 канал

У Канаді в індіанській громаді заявляють про епідемію самогубств

Головні причини самогубств - перенаселення та безробіття

Надзвичайний стан запровадили в невеличкій індіанській громаді, яка мешкає на північному сході Канади. Лікарі заявляють про епідемію самогубств у поселенні, де живуть близько 2 тис. людей. Лише 9 квітня піти з життя намагалися одразу 11 осіб. А за останні півроку таких спроб було понад 100. Головні причини самогубств - перенаселення та безробіття. Люди живуть по 15 осіб у помешканні.

У школах скаржаться на травлю та зловживання наркотиками та алкоголем. Після запровадження надзвичайного стану уряд відправив до громади бригаду швидкого реагування, до якої входять психологи та фахівці з економічного розвитку.

"Ми впроваджуємо термінові заходи, щоб боротися з проблемою. Зокрема, до громади відрядили двох додаткових фахівців із ментального здоров'я", - заявив федеральний міністр охорони здоров'я Джейн Філпотт.

"Це дуже прикрі новини. Ми робимо все можливе, щоб покращити умови життя корінних народів", - додав прем'єр Канади Джастін Трюдо.

Нагадаємо, у лютому Папа Римський Франциск вибачився перед мексиканськими індіанцями за усі страждання, яких ті зазнали, та їхнє виключення з суспільства.

Попередній матеріал
Суд так і не зміг обрати запобіжний захід Заворотному
Наступний матеріал
У Туреччині автівка з вибухівкою врізалася у жандармський відділок і вибухнула
Теги:
Loading...

Папа Римський вибачився перед мексиканськими індіанцями за усі страждання, яких ті зазнали

В столиці Бразилії індіанці влаштували бій з поліцією біля стін парламенту

Група індіанців із Бразилії вперше вступила у контакт з цивілізацією

У столиці Чилі мітингували індіанці