play.google.com

Верховна Рада продовжила мораторій на продаж й купівлю сільгоспземлі до 2018 року

  Проект закону про землю зараз розробляється Міністерством аграрної політики

  Верховна Рада подовжила мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення, який діє в Україні з 2001 року, до 2018 року. Термін дії мораторію буде автоматично продовжено до набрання чинності законопроекту про обіг сільгоспземель, повідомляє УНІАН.

  За ухвалення законопроекту №5123-1 "Про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель" за основу і в цілому проголосували 297 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів. У документі зазначається, що термін дії мораторію буде автоматично продовжено до набрання чинності законопроектом про обіг сільськогосподарських земель. Зазначимо, що проект цього закону зараз розробляється Міністерством аграрної політики і продовольства спільно з іншими відповідальними відомствами.

  Представляючи законопроект у ході засідання Верховної Ради, співголова Комітету парламенту з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко зазначив, що запропонований термін продовження мораторію достатній для того, щоб парламент підготував необхідні документи для вдосконалення нормативної бази у сфері земельних відносин. "Законопроект 5123-1 передбачає перенесення дати зняття мораторію на 1 рік, до 1 січня 2018 року, що буде достатнім, щоб парламент завершив роботу над земельною реформою", – сказав Бакуменко.

  Як повідомляв 5.ua, 4 жовтня 2016 року на площі Конституції біля Верховної Ради відбувся мітинг-протест аграріїв з приводу збереження спецрежиму ПДВ для агропідприємств та з вимогою подовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

  Попередній матеріал
  У аеропорту "Бориспіль" СБУ затримала іноземного найманця, який на Донбасі воював на боці бойовиків
  Наступний матеріал
  Україна наполягає на відведенні озброєння від Петрівського, і лише потім зі Станиці Луганської – Кучма
  Теги:
  Loading...

  Кутовий: Прийняття закону про обіг земель сільськогосподарського призначення не означає продаж землі

  Нардеп від БПП: Мораторій на продаж землі необхідно зняти

  Міністр аграрної політики – про скасування заборони на продаж вітчизняних чорноземів та ринок землі в Україні

  Гройсман: Не буде жодного рішення про запровадження ринку землі без обговорення його моделі

  "Право самому порядкувати на власній землі": 150-й день народження Михайла Грушевського

  У Китаї через зсуви ґрунту десятки будинків опинилися під землею