ukrinform.ua

Під Радою пікетують активісти: сіном виклали номер бажаного закону

Участь у заході беруть близько 400 осіб

На площі Конституції біля Верховної Ради розпочався мітинг-протест аграріїв з приводу збереження спецрежиму ПДВ для агропідприємств та з вимогою подовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Про це повідомляє "Укрінформ".

За оцінками організаторів та правоохоронних органів, участь у заході беруть близько 400 осіб. В руках учасники мітингу гасла "Ні, продажу землі!" та "Збережемо гроші – збережемо село". Як пояснив журналістам голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, аграрії вимагають прийняття закону №3851-1, яким передбачається збереження спецрежиму ПДВ для сільськогосподарських виробників у тому вигляді, в якому він існував до 1 січня 2016 року. Також він пояснив, що аграрії в цілому підтримують запуск ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні, однак, на думку Новікова, ситуація в Україні несприятлива для продажу землі.

/
/
/
/

Новіков також наголосив: "На нашу думку, продаж землі сільськогосподарського призначення не можна запускати за умов бойових дій на Сході України, за умов девальвації національної валюти та зубожіння населення. Нестача обігових коштів сільськогосподарських підприємств лише призведе до того, що землі будуть продавати за безцінь. Необхідно спочатку нормалізувати ситуацію в країні, а потім вже говорити про запуск ринку землі в Україні".

Фермери сіном виклали під Радою номер закону щодо захисту прав платників податку на додану вартість, ухвалення якого вони вимагають від депутатів.

Нагадаємо, мораторій на продаж землі підтримають три фракції ВР – "Народний фронт", "Батьківщина" та "Радикальна партія". 

Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2015 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж землі

Попередній матеріал
Яніка Мерило: "Якщо Філатов чи Садовий підвищать на мене голос – це буде останній раз, коли вони кричатимуть"
Наступний матеріал
Стало відомим ім’я лауреатів Нобелівської премії з фізики

Деканоідзе анонсувала зміни у законі про дорожній рух та Нацполіцію

Зміни до закону про суддів мають стати поштовхом до створення антикорупційного суду - Ситник

Суд визнав атестацію поліції законною – Деканоідзе

Порошенко підписав закон, що дозволить уникнути дискримінації у позначенні осіб з інвалідністю