5 канал

Ведуча "5 каналу" показала Войцеху Балчуну вологу постіль з потягу

Балчун зазначив, що всім здається, якщо людина входить до фірми, то з першого дня починає приймати рішення і після одного місяця видно ефекти

Ведуча "5 каналу" під час телепрограми "Рандеву" показала новому очільнику "Укрзалізниці" Войцеху Балчуну вологу постільну білизну з вагону потяга.

Повну версію інтерв'ю читайте за посиланням: Голова "Укрзалізниці": Нас чекають важкі рішення – щоб щось побудувати, часом, потрібно щось знищити.

"Всім здається, що людина входить до фірми і з першого дня починає приймати рішення, після одного місяця видно ефекти. Я відразу зустрівся з певною реальністю, якої не сподівався, тому що ми п’ять чи шість тижнів чекали на дозвіл на працевлаштування для мене, щоб я взагалі зміг почати працювати. Тільки в перших днях відбудеться перша формальна зустріч правління. Оскільки в нас правління є міжнародним, то наші колеги також мусили пройти цю процедуру і одержати дозвіл на працю в Україні. Я розумію, що з точки зору пасажирів це немає ніякого значення – робіть те, що хочете, мене це не цікавить; мене цікавить чи буде постіль, чи буде чисто в туалетах, чи буде працювати кондиціонер у вагонах, – але ми мусимо мати правові основи, щоб діяти ефективно", – прокоментував Балчун.

Попередній матеріал
Реформи Бальцеровича небезпечні для економіки – Віктор Галасюк
Наступний матеріал
Волонтери показали відео, як українські бійці відбивають напад окупантів на Зайцеве

Балчун: Я людина заощадлива – харчуюся у барі "Укрзалізниці" за 20-30 грн

Голова "Укрзалізниці": Нас чекають важкі рішення – щоб щось побудувати, часом, потрібно щось знищити