фото АПУ

Реформи Бальцеровича небезпечні для економіки – Віктор Галасюк

  Голова Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва, заступник лідера Радикальної партії з економічної політики Віктор Галасюк стурбований щодо ситуації з реформати в Україні

  Колишній віце-прем'єр Польщі, а нині один з радників проведення реформ в Україні Лєшек Бальцерович може більше нашкодити Україні, ніж допомогти владі з проведенням реформ, переконує на своїй сторінці в Facebook голова Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва, заступник лідера Радикальної партії з економічної політики Віктор Галасюк.

  "Бальцерович в українській владі - це одночасно ширма для псевдореформаторів і "троянський кінь", який здатний серйозно нашкодити Україні ", – вважає Галасюк, повідомляє "Обозреватель".

  Він зазначає, що в той час, як поляки прийшли до думки, що "шокова терапія" Бальцеровича на рубежі 80-х і 90-х привела до різкого зубожіння широких верств населення і стримування темпів економічного зростання, в Україні продовжують користуватися його послугами.

  "Що ж у нашій владі за комплекс неповноцінності або спрага самознищення, щоб тягнути з-за кордону відвертих шкідників і ще й піднімати їх на п'єдестал? Не розуміють або свідомо роблять? " – обурюється нардеп.

  Як відомо, днями лідер правлячої партії Польщі "Право і Справедливість" Ярослав Качинський закликав відмовитися від посткомуністичної концепції економічного розвитку екс-міністра фінансів.

  "Ми повинні остаточно відкинути руйнівну концепцію шкідника Бальцеровича, зробити ставку в економіці на міністра Моравецкого ", – закликав Качинський.

  Галасюк нагадав, що в лютому цього року в Польщі був представлений "план Моравецкого", серед п'яти пріоритетних пунктів якого - реіндустріалізація, інноваційний розвиток, капітал для розвитку, експансія за кордон, соціальне і регіональний розвиток.

  "Своїм першочерговим завданням Моравецкий назвав підняття рівня ВВП країни, підкресливши, що в результаті реформ до 2030 року Польща повинна наздогнати середній ВВП по ЄС, а в 2040 році випередити середній показник в Євросоюзі на 12,8% ", – зазначив нардеп.

  Він додав, що, на думку віце-прем'єра Польщі Моравецкого, держава не може бути тільки охоронцем і контролером - вона повинна бути керівником і партнером.

  "Це позиція справжньої національною влади", – переконаний Галасюк.

  Попередній матеріал
  У Мар’їнці бойовики влучили із міномета у житловий будинок
  Наступний матеріал
  Ведуча "5 каналу" показала Войцеху Балчуну вологу постіль з потягу

  Бальцерович про реформи в Україні: Сумніваюся, що за два роки можна було зробити більше

  В Україні існувала реальна загроза бюджетної катастрофи – Бальцерович

  Лєшек Бальцерович: В Україні уже багато що зроблено – але про це невідомо більшості суспільства

  Бальцерович: Наша місія – допомогти демократично обраній владі