Бальцерович про реформи в Україні: Сумніваюся, що за два роки можна було зробити більше

  Завдяки радикальній лібералізації в Польщі "вознесіння" олігархів не допущено, зазначив Бальцерович

  Представник Президента України Петра Порошенка в Кабінеті міністрів Лєшек Бальцерович вважає, що Україна за два роки встигла зробити максимум реформ. Про це він заявив в інтерв'ю "ЛІГА.Новости".

  "Давайте бути чесними: позитивні речі, які були зроблені за ці два роки, не могли бути зроблені при іншому президентові. Враховуючи всі проблеми, які накопичилися в Україні, не можна розраховувати на те, що вони будуть вирішені лише за два роки. Мені важко уявити, що у ваших умовах можна було б зробити набагато більше – дуже сумніваюся", – сказав він.

  Бальцерович також зазначив, що знає про всі основні українські економічні проблеми. На його думку, це необхідність стабілізації державного бюджету шляхом скорочення витрат, податки і тіньова економіка.

  "Економіка, як медицина. Візьміть двох хворих на туберкульоз громадян із двох різних країн в будь-якій точці світу – терапія для обох буде однаковою... Чим Польща відрізняється? Тим, що ми з самого початку усунули більшість монополій. І завдяки радикальній лібералізації ми не допустили вознесіння олігархів", – зауважив представник Президента в Кабміні.

  Нагадаємо, як заявив колишній генеральний секретар НАТО і нинішній позаштатний радник Президента України Петра Порошенка Андерс Фог Расмуссен, для продовження підтримки Заходу процес реформування в Україні повинен тривати.

  Попередній матеріал
  Мирослав Гай та Віталій Дейнега: Про причини загострення ситуації на Донбасі
  Наступний матеріал
  Бойовики не дозволили спостерігачам ОБСЄ працювати в Кадіївці, Ровеньках і Новоазовську

  Генсек Ради Європи: Українська влада має завершити судову реформу і закріпити зміни в Конституції

  США допоможуть Україні реформувати митницю

  Порошенко: Україні на шляху до ЄС потрібно подолати два виклики - побороти російську агресію і провести реформи

  Експерт: За реформи треба боротися

  В Україні створено ще одне відомство, яке займеться реформами

  5 канал - трансляція наживо