Кабмін
Кабмін rian.com.ua

В уряді розповіли, коли завершиться реформа 10 пілотних міністерств

  Реформування має на меті "осучаснити" міністерства та перетворити їх на потужні аналітичні центри

  У першій половині 2018 року урядовці планують завершити реформу 10 міністерств першої хвилі. Про це повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

  "Скоро ми завершимо формування інституційної карти щодо кожного пілотного міністерства. Визначимо, що будемо робити з невластивими міністерству функціями: передаємо місцевим органам влади чи розробляємо альтернативні рішення", – відзначив Саєнко.

  Він також додав, що не завжди вдається швидко знайти гідних кандидатів на нові посади у міністерствах, що реформуються.

  "Добре і швидко конкурси прийшли в Мін'юсті. З іншого боку, ми бачимо, що в Міністерстві охорони здоров'я дуже вимогливі до якості кандидатів. Тому конкурси частково переоголосили. У МОЗ поки що знайшли тільки двох кандидатів на п'ять вакантних посад генеральних директорів директоратів", – заявив міністр.

  Довідка: реформа 10 пілотних міністерств першої хвилі розпочалась у 2017 році. Мета реформи – перетворити міністерства на потужні аналітичні центри з формування політики. Восени розпочались конкурси на посади фахівців з питань реформ, які відбуваються за оновленою конкурсною процедурою. 27 грудня 2017 р. Кабінет Міністрів затвердив Концепцію оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, яка містить загальну рамку реформи.

  Нагадаємо, у Кабміні планують скоротити більше 8 тисяч чиновників

  Попередній матеріал
  Ціни на нафту встановили новий рекорд з 2014 року
  Наступний матеріал
  Нова ядерна боєголовка: у США розробляють зброю для захисту від РФ "у конфлікті в Східній Європі"
  Loading...