www.gp.gov.ua

В управлінні спецрозслідувань ГПУ прокоментували розмороження рахунків судді часів Януковича

Українська сторона звинувачує Ліхтенштейн у "неналежній співпраці"

Генеральна прокуратура України наполягає на тому, що Ліхтенштейн не надав документи щодо набуття неправомірної вигоди одного з керівників Вищого господарського суду часів Януковича. Це і стало причиною розмороження рахунків екс-чиновника.

"Дві складові цієї ситуації. Перша – це неналежна співпраця, тобто ненадання і невиконання запитів про міжнародну допомогу сторони Ліхтенштейну. А друга – на нашу думку, явно необґрунтовані рішення суддів, які фактично сприяли зняттю арештів з цих коштів",  – прокоментував ситуацію начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

У ГПУ наголошують, що двічі домагалися рішення вітчизняного райсуду щодо арешту цих коштів, але кожного разу апеляційний суд скасовував відповідне рішення, ще 5 спроб прокуратури отримати рішення про замороження коштів не знайшли підтримку української Феміди.

Нагадаємо, 18 липня стало відомо, що за розпорядженням слідчого судді Князівства Ліхтенштейн, рахунки панамської фірми, бенефіціарами якої були суддя Вищого господарського суду України та його дружина, розморожені. У Ліхтенштейні вважають причиною розмороження ненадання українською стороною жодної інформації про можливе незаконне походження грошей.

Як повідомлялося, на рахунках містяться 13 мільйонів швейцарських франків, заморожених 23 липня 2015 року за розпорядженням прокуратури князівства. 

Читайте також: САП займатиметься справами Януковича після листопада 2017 року – Холодницький

Попередній матеріал
Проміжні вибори до ВР: ЦВК опрацювала 90% бюлетенів
Наступний матеріал
Наслідки негоди: в Україні без світла залишився 121 населений пункт

Ліхтенштейн розморозив рахунки судді часів Януковича через "мовчання в Україні"

Ліхтенштейн заарештував 13 мільйонів франків на рахунках українського судді

САП займатиметься справами Януковича після листопада 2017 року – Холодницький

Матіос: Два екс-чиновники Нацбанку затримані за участь у злочинній організації Януковича