rbc.ua

Проміжні вибори до ВР: ЦВК опрацювала 90% бюлетенів

  Вже відомі результати в окрузі №206 (Чернігівська область) та №27 (Дніпропетровська область)

  Станом на 2:00 19 липня, Центрвиборчком повідомляє про опрацювання 90% бюлетенів, передає "Укрінформ".

  Зазначається, що ЦВК завершила підрахунок голосів у виборчих округах №206 (Чернігівська область) та №27 (Дніпропетровська область).

  Як повідомлялося, на проміжних виборах у Чернігові переміг київський забудовник і самовисуванець Масксим Микитась. За нього віддали голоси 31,45% виборців. На довиборах у Дніпрі перемогла волонтерка Тетяна Ричкова, за яку проголосували 44,57% виборців.

  За наявними даними, на Волині (ОВО №23) опрацьовано 96,15% протоколів. Лідерство утримує кандидат від "УКРОП" Ірина Констанкевич – 57,24% голосів.

  У Полтавській області (ОВО №151), при опрацьованих 96,75% бюлетенів, найбільше голосів у кандидата від "Батьківщини" Руслана Богдана – 21,93% голосів. З невеликим відривом йде самовисуванець Олексій Рябоконь – 16,79%.

  На Івано-Франківщині (ОВО №85) підрахували 96,38% протоколів. Тут першість за нардепом від "Батьківщини" Віктором Шевченком – 21,27% голосів виборців,

  Від Херсонщини (ОВО №183) до парламенту може пройти ще один висуванець від "Батьківщини" – Юрій Одарченко, за якого проголосували 25,04% виборців. Центрвиборчком опрацював 96,26% бюлетенів.

  Водночас, у Луганській області, де опрацьовано лише 35% бюлетенів, лідирує Сергій Шахов від "Нашого краю" – 42,87% голосів.

  Нагадаємо, 18 липня голова Луганського обласного осередку КВУ Олексій Свєтіков в ефірі "5 каналу" повідомив, що на Луганщині перестала працювати окружна виборча комісія.

  Попередній матеріал
  Новгородське потрапило під танковий обстріл – штаб АТО
  Наступний матеріал
  В управлінні спецрозслідувань ГПУ прокоментували розмороження рахунків судді часів Януковича

  На проміжних виборах у Чернігові переміг київський забудовник Микитась – ЦВК

  На довиборах у Дніпрі перемогла Ричкова – ЦВК

  На Луганщині перестала працювати окружна виборча комісія – Свєтіков

  Поліція зафіксувала понад 200 повідомлень про порушення на довиборах у ВР