Укравтодор

В "Укравтодорі" виступають за підвищення штрафів за перевищення швидкості

У компанії, зокрема, зазначили, що в Європі подекуди швидкість руху знизили до 30 км/год у спеціальних зонах

В "Укравтодорі" кажуть про необхідність збільшити суми штрафів за перевищення швидкості на дорогах, а також посилити штат поліції. Про це повідомив в. о. голови Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор") Славомір Новак, передає "Інтерфакс-Україна"

"Нам бракує поліції, яка штрафувала би порушників швидкісного режиму. Ми можемо прописати обмеження у 40, 50, 60 км/год, але якщо нікому штрафувати за перевищення швидкості, то закон не буде працювати. Це головне завдання – посилення поліції і збільшення штрафів", – вважає Новак.

За його словами, для вирішення питання перевищення водіями швидкості і, відповідно, зниження рівня смертності на дорогах необхідно побудувати автоматичну систему контролю швидкості, змінити закон про фотофіксацію.

"Тільки так ми отримаємо реальний результат щодо порушень швидкісного режиму та скорочення смертності. Але я усвідомлюю: це непопулярна думка, особливо серед водіїв", – повідомив очільник Укравтодору".

Він переконаний, що питання підвищення граничної швидкості на дорогах – це завдання, передусім, поліції, комунальної влади або власників доріг.

"Вони повинні вирішувати, якою має бути швидкість. Якщо є можливість і дорога - на дві-три-чотири смуги, то, звичайно, можна збільшити швидкість на ній. Ми запропонували основну загальну умову по дорогах в населених пунктах: з 60 км/год знизили до 50 км/год. В інших країнах, наприклад в ЄС, йдуть переговори щодо зниження ще з 50 км/год до 30 км/год у спеціальних зонах, у середмісті", – заявив Новак.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Вам просто брешуть": посол ЄС розкритикував законопроект "Купуй українське"
Наступний матеріал
В Україні презентували промисловий пакет реформ