ДФС митниця
ДФС митниця Фото goloskarpat.info

В Україні запрацює міжрегіональна митниця

  Гройсман в черговий раз пообіцяв, що "будуть розкриті всі схеми на всіх митницях"

  Міжрегіональна митниця створена у складі Державної фіскальної служби (ДФС) з метою посилення боротьби з контрабандою. Відповідне рішення в понеділок, 8 серпня, ухвалив Кабінет міністрів на засіданні, повідомляє "Дзеркало тижня".

  Як повідомив у ході обговорення відповідного проекту постанови міністр фінансів Олександр Данилюк, міжрегіональна митниця матиме універсальну компетенцію щодо підконтрольності суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і громадян по всій території України.

  При цьому міністр підкреслив, що міжрегіональна митниця буде створюватися в рамках вже затвердженої чисельності працівників ДФС. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман допустив швидкі результати від нового кроку по боротьбі з контрабандою. "Будуть розкриті всі схеми на всіх митницях", – прогнозує прем'єр.

  Як пояснила прес-служба Мінфіну, співробітники міжрегіональної митниці будуть займатися аналізом ризиків і в разі необхідності виїжджати без попередження на будь-яку митницю для оперативного втручання. При цьому на період їх перебування працівників відповідної митниці відсторонюють від виконання обов'язків, а працівники міжрегіональної митниці починають діяти згідно з наданими їм повноваженнями.

  У Мінфіні очікують, що такий крок забезпечить ефективну роботу з боротьби з митними правопорушеннями, підвищить ефективність митного контролю, покращить результативність виконання завдань і функцій ДФС, допоможе в боротьбі з контрабандою і корупцією на митниці.

  Як повідомляв 5.ua, з 1 серпня на українських митницях запрацювало "єдине вікно".

  Попередній матеріал
  Експерт озвучив прізвища депутатів-спільників у справі Єфремова
  Наступний матеріал
  Євробаскет-2016: Українські юніори стали віце-чемпіонами Європи
  Теги:
  Loading...

  СБУ впіймали на хабарі майже у $6 тис. посадовця Київської митниці

  "Це значно полегшить ведення бізнесу": Мінфін анонсує запуск "єдиного вікна" на митниці

  Уряд України за підтримки США за рік кардинально реформує митницю – Гройсман

  В Україні запрацювала спецмісія США з модернізації митниці

  Боротьба з корупціонерами: Москаль доручив звільнити зміну митниці через хабар у $300

  Кабмін схвалив антикорупційний порядок роботи митниць