5 канал

Експерт озвучив прізвища депутатів-спільників у справі Єфремова

Доказової бази для затримання спільників-регіоналів у справі Єфремова достатньо

Наразі достатньо відеоматеріалів і доказової бази, щоби українське слідство дало відповідно оцінку діяльності так званої "Луганської команди". Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив експерт з військових питань, співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

"По справі Єфремова варто не зупинятися на Медянику, Горохові, там є ще Струк, будь ласка, є Тихонов, є Єфремов, є Голенко, є достатньо цікавих персонажів так званої "Луганської команди", - сказав він.

Снєгирьов додав: "Тут не має бути умовних термінів покарання. Ми не маємо повторювати досвід Сєвєродонецька-1, Сєвєродонецька-2, коли "метастази" сепаратизму не були видалені свого часу. Наразі достатньо і відеоматеріалів, де на сесії обласної ради виступає пан Пристюк, і пан Голенко, і пан Тихонов, щоби українське слідство дало відповідно оцінку діяльності цій групі. Більше того, йдеться про те, що доказової бази більш ніж достатньо. Наразі потрібна політична воля, щоб раз і назавжди вирішити питання сепаратизму на Сході України ... йдеться про бандитизм і насильницьку зміну державного ладу, посягання на територіальну цілісність".

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко анонсував нові затримання у справі Єфремова.

Попередній матеріал
Кабмін спростив реєстрацію ліків з-за кордону
Наступний матеріал
В Україні запрацює міжрегіональна митниця
Теги:
Loading...

"Справа Єфремова": Печерський суд заарештував екс-регіонала Медяника

ГПУ: Затримано екс-регіонала Медяника у справі Єфремова

Захоплення адмінбудівель у Луганську організував Єфремов – Ландік

Карпунцов розповів, як довго сидітиме Єфремов - інтерв'ю

Карпунцов повідомив, що може мотивувати Єфремова на співпрацю із слідством

5 канал - трансляція наживо