YouTube

В Україні заборонили низку фільмів та серіалів російського виробництва – Держкіно

  Раніше під заборону потрапили 4 канали країни-агресора

  Державне агентство України з питань кіно заборонило для перегляду 5 російських фільмів і серіалів, ще відмовило у реєстрації. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Відмовлено у державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення художньому фільму "Нічні вартові" ("Ночные стражи"), реж. Велівіс Е., 2016 р., а також скасовано державну реєстрацію та анульовано прокатні посвідчення т/c "Не шкодую, не кличу, не плачу" ("Не жалею, не зову, не плачу"), реж. Криворучко І., 2011 р.; т/с "Знайда-3" ("Найдёныш-3"), реж. Курбанов С., 2012 р.; т/с "Було це на Кубані" ("Дело было на Кубани"), реж. Щербін С., 2011 р.; х/ф "Недолуга невістка" ("Непутевая невестка"), реж. Бистрицький С. 2012 р.; т/с "Коли розквітне багульник" ("Когда зацветёт багульник"), реж. Краснова Ю., 2010 р.", - повідомив на своїй сторінці у Facebook чільник Держкіно Пилип Іллєнко.

  Як зазначається, відповідне рішення ухвалили за результатами оцінки експертів, а також у відповідь на інформацію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та скарги громадян. 

  Нагадаємо, 31 серпня в Україні заборонили чотири російські канали.

  Загалом, від лютого 2015 року, коли Верховна Рада встановила критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України, Нацрада заборонила вже понад 50 російських телеканалів.

  Попередній матеріал
  Велосипедисти, що втрапили у моторошне ДТП під Броварами, залишились без коштів на лікування
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: Бойовики з БМП та мінометів обстріляли ділянку фронту Широкине-Талаківка

  В Україні заборонили ще чотири російських канали

  В Україні заборонили російський телеканал з комуністичною символікою

  У Криму окупаційна влада заборонила лікарям спілкуватися з журналістами

  В Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів – Нацрада