В Україні заборонили російський телеканал з комуністичною символікою

  Крім того, на каналі зафіксували неодноразове надання платних послуг телеглядачам

  В Україні заборонили мовлення телеканалу "Ностальгія" через його невідповідність національному законодавству. Про це повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.

  "Рішенням Національної ради від 28 липня російський телеканал "Ностальгія" вилучено з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України", – йдеться в повідомленні.

  Як стало відомо, підставою для прийняття рішення стали зафіксовані моніторингом неодноразові порушення законодавства, зокрема частини сьомої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", оскільки в рекламно-розважальної передачі "Філософія долі", де беруть участь екстрасенси, парапсихологи й ворожки, надаються платні послуги телеглядачам і під час трансляції передачі немає логотипу "Ностальгії".

  Крім того, виявлено ознаки порушення частини першої статті 4 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки", оскільки ефір телеканалу оформлений символікою Радянського Союзу, логотип містить зображення серпа і молота, а заставки - зображення прапора СРСР і червону зірку тощо.

  Зазначається, що рішення набирає чинності після його опублікування.

  Нагадаємо, 7 липня в Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів

  Попередній матеріал
  Росія заблокувала український проект заяви Радбезу ООН щодо Криму
  Наступний матеріал
  ГПУ оприлюднила обвинувачення винуватцям кривавих сутичок під Верховною Радою

  В Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів – Нацрада

  В Україні відібрали ліцензію у проросійського телеканалу

  Нацрада призначила перевірку телеканалу "Гамма"

  Хіт українських фанів про Путіна пролунав в ефірі федерального телеканалу РФ