В Україні заборонили ще чотири російських канали

  За півтора роки Нацрада заборонила понад 50 російських каналів

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила ретрансляцію ще чотирьох російських телеканалів через порушення українського законодавства. Про це повідомила прес-служба Нацради.

  "Рішенням Національної ради від 31 серпня російські телеканали "Радость моя", "Мир сериала", "Телерадиосеть Благих Новостей" та "Интересное ТВ" вилучено із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України", – йдеться в повідомленні.

  У відомстві зазначають, що підставами для заборони стали зафіксовані моніторингами регуляторного органу порушення вітчизняного законодавства.

  Зокрема, за даними Нацради, в ефірі телеканалу "Радость моя" 1 серпня транслювалась передача "Ради чего стоить жить" про династію військових, що створює для глядачів позитивний образ російського офіцера. Цей факт має ознаки порушення абзацу дев’ятого частини другої статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

  На телеканалі "Мир сериала" було зафіксовано розміщення комерційної реклами, що має ознаку порушення закону України "Про рекламу".

  Моніторинг телеканалу "Телерадиосеть Благих Новостей" ("ТБН", "TBN") з 1 по 5 серпня 2016 року виявив розміщення комерційної реклами, що є порушенням рекламного законодавства. Також впродовж доби 3 серпня рекламувались телеканали "Улыбка ребенка" та "Вера 24" і реклама не була ідентифікована належним чином, йдеться в повідомленні.

  Ретрансляцію телеканалу "Интересное ТВ" заборонено у зв’язку з тим, що цей телеканал було переформатовано на "Мужское кино", проте Національна рада не отримувала щодо цього жодної офіційної інформації.

  Загалом, від лютого 2015 року, коли Верховна Рада встановила критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України, Нацрада заборонила вже понад 50 російських телеканалів.

  Попередній матеріал
  Вперше за 55 років американський комерційний літак прилетів на Кубу
  Наступний матеріал
  Порошенко звільнив голову Житомирської ОДА

  В Україні заборонили трансляцію 9 російських телеканалів – Нацрада

  Нацрада просить РНБО застосувати санкції до 38 російських телеканалів

  Нацрада заборонила ще три російські телеканали

  Нацрада заборонила ретрансляцію російського й білоруського телеканалів

  Російські "Перший" та "Рен-ТБ" дозволила транслювати Нацрада

  5 канал - трансляція наживо