В Україні з`явилась Партія фанатів [відео]

  В Україні з`явилась Партія фанатів. Її лідер - учасник гурту Танок на Майдані Конго - Фоззі.

  Усі, хто фанатіє, можуть приєднуватися. Поки що у члени партії в інтернеті зареєструвалось десять тисяч людей. Серед них і один пес на ймення Річард Левове серце. Йти на парламентські вибори фанати не збираються. Наразі у їхніх планах провести українських спортсменів на Олімпійські ігри в Лондоні. Для цього 14-го липня в`язатимуть червону стрічку довжиною в тисячу кроків - від Європейської площі до посольства Великої Британії. А 21-го липня святкуватимуть День фаната. Їхні гасла: для справжнього фаната гламур не завада, відпустка не завада і робота не завада. Конкретних ідей, від чого партійці фанатітимуть, коли закінчаться спортивні змагання, у активістів поки що немає.
  Тереза Франк, член Партії фанатів України: "Жінки, вони також гарні фанатки, і ми не тільки розбиваємо, запалюємо серця наших спортменів, а й запалюємо їх м`язи".

  Олексій Фанівський, член Партії фанатів України: "Ми хочемо об`єднати всіх фанатів - тих же баскетбольних клубів, футбольних клубів, олімпійців і всіх видів спорту в одну велику українську фанатську спілку".

  Попередній матеріал
  Пити якомога більше рідини та уникати сонця у спекотні дні радять медики [відео]
  Наступний матеріал
  У Пакистані протестують проти поновлення транзиту вантажів для солдатів НАТО
  Теги: