У Пакистані протестують проти поновлення транзиту вантажів для солдатів НАТО

  Демонстрація у Пакистані. Тисячі людей в Ісламабаді виступають проти поновлення транзиту вантажів для солдатів НАТО, що базуються в Афганістані.

  Активісти прибули до столиці країни з Лахору, звідки 8 липня розпочався марш протесту. За різними оцінками, у марші взяли участь від 8 до 25 тисяч людей. Протестувальники розвісили на автомобілях анти-американські та анти-натівські постери та вимагали розриву відносин Пакистану із США та Індією. Акцію організувала Рада захисту Пакистану, до якої належать близько сорока релігійних партій. Нагадаємо, офіційний Карачі припинив транзит вантажів торік у листопаді, коли внаслідок авіаудару НАТО загинули 24 пакистанські солдати. Після вибачень Гіларі Клінтон минулого тижня, країна дозволила відкрити дорогу для перевезень НАТО.

  Хафіз Мухаммед Саїд, голова організації "Армія Бога": "Уперше різні партії сформували коаліцію, щоби звільнити нашу країну від американського рабства. У нас зародився великий рух. Ми не приймаємо відновлення транзиту вантажів НАТО та масових убивств мусульман. Ми не дозволимо випробувань зброї. Ми не допустимо присутності Америки та її друзів у нашому регіоні".

  Попередній матеріал
  В Україні з`явилась Партія фанатів [відео]
  Наступний матеріал
  Хеппі-ендом завершилося захоплення заручників у дитячому садку у Франції
  Теги: