Пити якомога більше рідини та уникати сонця у спекотні дні радять медики [відео]

  Пити якомога більше рідини та уникати сонця у спекотні дні радять медики.

  За словами фахівців, щороку сотні людей потрапляють до лікарень через теплові удари. Перші симптоми, на які варто звернути увагу, підвищення температури тіла та почервоніння шкіри. Щоби уникнути теплового удару, медики закликають не виходити на вулицю з 10-ї ранку і до 17-ї вечора. А  від пива та інших спиртних напоїв відмовитися узагалі. Окрім того, лікарі радять прискіпливіше ставитися до свого раціону споживати якомога більше овочів, фруктів і риби та намагатися не готувати страв, які швидко псуються.

  Олег Швець, головний дієтолог МОЗ України: "Слід зробити належні умови зберігання продуктів харчування. Це стосується перш за все гарячих страв, вони повинні мінімальний термін зберігатися при кімнатній температурі і одразу бути поміщені в холодильник".

  Георгій Козинець, головний комбустіолог МОЗ України: "Якщо хмарний день, то люди часто довго залишаються на відкритому повітрі, а в цей момент інфрачервоне опромінення найбільше і перебування в такому стані на відкритому повітрі зумовлює перегрів організму до теплового удару".

  Попередній матеріал
  Від екстремальних погодних умов потерпають європейські країни
  Наступний матеріал
  В Україні з`явилась Партія фанатів [відео]
  Теги: