Порошенко, зустріч в бібліотеці
Порошенко, зустріч в бібліотеці фото АПУ

В Україні створюють Фонд із підтримки освітніх та наукових програм молоді – що відомо

  Завдяки цьому фонду українській молоді не потрібно буде рушати за кордон, аби ґрунтовно займатися наукою. Усі можливості існуватимуть в Україні

  У вівторок, 6 листопада, Президент Петро Порошенко ухвалив рішення про створення в Україні спеціального Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді. Про це він повідомив під час зустрічі зі студентами та аспірантами у столиці, передає прес-служба АПУ.

  "Дуже важливо, щоб розвиток науки, щоб підтримка талановитої молоді, студентів, аспірантів, молодих вчених відбувалася ефективно і на державному рівні", – підкреслив Глава держави.

  Наразі сотні, а може й тисячі талановитих молодих людей змушені виїжджати з України, аби продовжити займатися наукою. Таку ситуацію Порошенко називає незадовільною.

  "Ми маємо створити всі можливості для того, щоб талановита українська молодь мала всі можливості реалізувати свій потенціал у нас, в Україні, – підкреслив він. – І для цього я прийняв рішення про заснування Фонду Президента з підтримки освітніх та наукових програм для молоді для того, щоб підтримати молодь. Найталановитіша молодь, навіть якщо вона не має для цього достатньо коштів, повинна мати підтримку Президента і держави".

  Завдяки створенню відповідного фонду молодь отримає можливість навчатися, боротися за гранти й здійснювати свої наукові розробки.

  "Фонд, власне, для цього і створюється. Надати відповідну ґрантовну підтримку, вільні кошти для того, щоб талановита наукова молодь могла з’їздити закордон, навчитися, повернутися і робити науку в Україні. І ця робота має бути практично пов’язана з практичним застосуванням", – переконаний Порошенко.

  Попередній матеріал
  Помічника нардепа, якого звинувачують у причетності до справи Гандзюк, звільнили
  Наступний матеріал
  У Мінінформполітики пояснили, в чому унікальність резолюції ООН щодо Криму
  Loading...