Переатестація прокурорів
Переатестація прокурорів 5 канал

В Україні стартував другий етап атестації прокурорів: на що їх перевірятимуть – включення

Читайте по-русски
Тестування складається із двох блоків: абстрактно-логічного та вербального

795 прокурорів ГПУ складають іспит на загальні здібності та навички. Це другий етап атестації у межах реформування відомства. Про таке повідомляє кореспондент "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Тестування складається із двох блоків: абстрактно-логічного та вербального. Кожен із них включає 30 запитань. На перший блок прокурорам виділили вісім хвилин, на другий – 20.

Слідчі нарікають, часу, щоб підготуватися було замало, утім повторювали, як шкільну програму, так і університетську. Перед сьогоднішніми іспитами хвилюються.

"Готувалися хто по чому міг. Шукали якийсь матеріал в інтернеті. Готувалися навіть різноманітними словниками, аби опанувати терміни. Будуть перевіряти наш логічний розвиток та вміння використовувати навички у вербальній сфері. Так і готувалися. Намагаюся бути спокійним, наскільки мені це вдається", – каже один із прокурорів.

Ще одна прокурор говорить: "Знаємо, що буде два блоки – вербальний і абстрактно-логічний. А ще будуть запитання на загальний розвиток. Якби знати повний перелік питань, що можуть бути, то, можливо, сказала б, що достатньо, а так виходить, що чим більше людина знає, тим більше розуміє, що нічого не знає".  

Після успішного складання іспиту, прокурорів допустять до третього етапу атестації. Він проходитиме у формі співбесіди і включатиме виконання ситуаційного завдання.

Як повідомляв 5.UA, 5 листопада 2019 року стало відомо, що в Україні 288 прокурорів не пройшли переатестацію ГПУ

Нагадаємо, 23 вересня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав закон про реформу прокуратури. Відповідно до неї структура органів прокуратури після здійснення атестації буде такою: Офіс генпрокурора, обласні прокуратури, окружні прокуратури.

Попередній матеріал
Стрілянина у Харкові: госпіталізовано 30-річного чоловіка
Наступний матеріал
"Забирайтеся геть!": сирійці закидали турецько-російський військовий патруль камінням
Loading...