скріншот з відео СБУ

Тепер дешевше: в Україні розпочався процес поступового зниження цін на ліки

  Нові партії лікарських препаратів, що надійдуть до аптек з 1 лютого, будуть продаватися за новими зниженими цінами

  Розпочався процес поступового зниження цін на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми, який триватиме до квітня 2017 року, коли стартує програма відшкодування вартості ліків. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  "Відповідно до рішень Кабінету міністрів, спрямованих на підвищення доступності ліків для громадян, з лютого 2017 року суб’єкти господарювання, що здійснюють виробництво, оптову та роздрібну торгівлю лікарських засобів від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми, знизили ціни на ліки в середньому на 15-30%. Наступний етап зниження цін на зазначені ліки відбудеться у березні. Таким чином, ціни на ліки в Україні поступово будуть приведені до рівня цін на ліки у країнах-сусідах (референтних країнах)", – йдеться в повідомленні.

  Втім, у Кабінеті міністрів зазначили, що зважаючи на значний обсяг залишків ліків в аптечних мережах, було ухвалене рішення про продовження терміну продажу залишків ліків за старими цінами до 1 квітня 2017 року. Нові партії лікарських препаратів, що надійдуть до аптек з 1 лютого, будуть продаватися за новими зниженими цінами.

  "Поступове зниження цін на ліки дозволить забезпечити комфортний перехід до державного регулювання цін на ліки та запровадження програми відшкодування їх вартості, уникнути дефіциту ліків та незручностей для громадян", – підсумували в Кабміні.

  Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що доб'ється зниження цін на ліки проти гіпертонії, цукрового діабету та бронхіальної астми в Україні з 1 лютого.

  Попередній матеріал
  Школи у Авдіївці відновлюють свою роботу – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Віце-президент США пояснив, від чого залежатиме скасування санкцій проти Росії
  Loading...

  Рятувальники відвідали в лікарні важко пораненого в Авдіївці підполковника ДСНС – фото та відео

  Лікарня в Авдіївці працює в режимі надзвичайної ситуації

  Кращі лікарі Дніпра чотири години рятували зір британському журналісту