Повітряні Сили Збройних Сил України

В Україні розпочато військовий вишкіл "Південний вітер 2016"

У навчаннях задіяні підрозділи тактичної авіації, зенітних, ракетних, радіотехнічних та спеціальних військ

У Збройних Силах України продовжуються комплексні командно-штабні навчання. Наразі стартував другий етап вишколу "Південний вітер - 2016". Про це повідомляє прес-служба ВПС України на сторінці у Facebook.

Як стало відомо, до навчань залучені визначені сили і засоби Повітряних Сил ЗСУ у складі підрозділів тактичної авіації, зенітних ракетних, радіотехнічних та спеціальних військ.Підрозділи відпрацьовуватимуть питання адекватного реагування на загрози з повітря на всіх можливих напрямках для відбиття можливої широкомасштабної агресії.

Крім того, у ході комплексних командно-штабних навчань екіпажі бойової авіації здійснюватимуть авіаційну підтримку дій підрозділів інших видів ЗСУ.

Зазначається також , що зенітні, ракетні та радіотехнічні війська виконуватимуть комплекс практичних заходів щодо прикриття з повітря важливих об’єктів держави.

/
/

Як повідомляв 5.ua, ЗСУ масштабні навчання "Південний вітер" проведуть на всій території країни. До їх проведення навчань залучаються органи військового управління стратегічного та оперативно-стратегічного рівня, а також визначені військові частини та підрозділи усіх компонентів ЗСУ.

Попередній матеріал
РФ встановила бурові вишки на українських родовищах у Чорному морі – аеророзвідка ДПСУ
Наступний матеріал
Учасників "хресної ходи" привезуть до центру Києва на автобусах - СБУ

ЗСУ проведуть ще одні масштабні навчання на всій території країни - "Південний вітер"

В Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016"

Інструктори ФБР розпочали навчання спецназівців НАБУ: як це було

"Літня гроза-2016": стратегічні військові навчання на всіх полігонах ЗСУ