РФ встановила бурові вишки на українських родовищах у Чорному морі – аеророзвідка ДПСУ

Літак прикордонників зафіксував місцезнаходження в Одеському та Голіцинському газових родовищах самопідйомних бурових платформ під прапором РФ

У морській економічній зоні України підтверджено місцезнаходження бурових платформ, стаціонарних платформ та суден забезпечення під прапором РФ. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Державна прикордонна служба України продовжує виконувати завдання з посилення охорони державного кордону та захисту інтересів України в її виключній (морській) економічній зоні України. До цих заходів, окрім сил та засобів морської охорони, прикордонне відомство активно залучає авіацію. Як результат, під час здійснення повітряного моніторингу надводної обстановки прикордонним літаком зафіксовано та підтверджено місцезнаходження в Одеському та Голіцинському газових родовищах самопідйомних бурових платформ, стаціонарних платформ та суден забезпечення під прапором РФ", – йдеться у повідомленні.

У ДПСУ наголосили, що присутність суден забезпечення під прапором РФ у межах родовищ може свідчити про продовження незаконної розвідки та розробки природних ресурсів, а також експлуатацію установок і споруд в промислових цілях, без дозволу компетентних органів України.

За виявленими фактами Держприкордонслужба відразу поінформувала зацікавлені міністерства та відомства.

Як повідомляв 5.ua, у грудні 2015 року російські окупанти встановлювали нафтовидобувну вишку в морській економічній зоні України. 

Попередній матеріал
На Кіровоградщині підприємиця відкрила кафе після отруєння у ньому понад 40 осіб
Наступний матеріал
В Україні розпочато військовий вишкіл "Південний вітер 2016"

Польща відмовилась від будівництва газогону "Північний потік-2" – ЗМІ

"Укргазвидобування": Ціна на газ для України буде залежати від результатів Стокгольмського арбітражу

Україна накопичила у сховищах понад 10 млрд кубів газу

Гройсман: На газових схемах Україна втратила $53 млрд

Гройсман заспокоїв: Споживачі не платитимуть за газ більше 15-20% власного доходу

У "Нафтогазі" назвали умову, за якої Україна відновить закупівлю газу в "Газпрому"