навчання спецназівців НАБУ 5 канал

Інструктори ФБР розпочали навчання спецназівців НАБУ: як це було

Вишкіл тривалістю у 10 днів відбудеться на Київщині

Інструктори ФБР зі Сполучених Штатів Америки діляться досвідом зі спецназівцями Національного антикорупційного бюро. Курс навчання триватиме 10 днів і відбудеться на Київщині, передає "5 канал".

Зазначається, що у ході навчань спецназівці відпрацюють використання спеціальної зброї і тактики американського спецназу SWAT в операціях з високим ризиком, оволодіють навичками застосування зброї в умовах фізичних та психологічних навантажень. Крім того, вишкіл спрямований на розвиток швидкості та влучності стрільби, тактичну підготовку, оволодіння навичками ідентифікації реальної цілі, визначення потенційної загрози, ухвалення грамотних тактичних рішень у стресових умовах тощо.

Відпрацювання занять відбувається як індивідуально, так і в групах. У НАБУ повідомили, що це не перший і не останній такий обмін досвідом із представниками іноземних підрозділів спеціальних операцій.

"У складі управління спеціальних операцій є відділ спеціальної професійної підготовки, там є достатньо підготовлені офіцери, але, скажімо, досвід зайвим не буває. Тобто ми переймаємо деякі моменти досвіду офіцерів SWAT, які працюють у Федеральному бюро розслідувань", – зазначив заступник директора Національного антикорупційного бюро Анатолій Новак.

Дивіться також: Старт активної фази масштабних навчань "SeaBreeze-2016": як це було

Попередній матеріал
Найєм: Вбивство Шеремета – це атака на всіх нас
Наступний матеріал
Трагедія на нафтобазі: як суд виключив рятувальників зі списку постраждалих
Loading...

В Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016"

На "Хаммерах" через Дніпро – нове відео широкомасштбаних навчань ЗСУ "Літня гроза"

"Літня гроза": Українська бронетехніка вперше в історії форсувала Дніпро

Старт активної фази масштабних навчань "Sea Breeze-2016": як це було