Діти самогубство

В Україні реалізують національну гарячу лінію для запобігання самогубству

  Україна увійшла у список країн з найвищими показниками суїцидів

  В Україні буде реалізовано проект "Лінія життя. Україна" у рамках якого працюватиме національна телефонна гаряча лінія для емоційної підтримки та запобігання самогубству, повідомляє УНІАН.

  "У МОЗ заявили, що Україна є однією із 25 країн світу з найвищими показниками суїцидів, водночас, наші показники є одними із найвищих у Європі. Військовий конфлікт на Сході країни посилює емоційну кризу", – йдеться в повідомленні.

  У відомстві поінформували, що проект очолив Піт Шмігель - колишній генеральний директор громадської організації "LifelineAustralia" – гарячої лінії, яка щороку надавала емоційну підтримку понад 1 млн австралійців. 

  "У Австралії завдяки роботі національної гарячої лінії вдається рятувати 50 тисяч життів щороку. Ми впевнені, що створення такої лінії тут допоможе врятувати життя багатьом українцям. Коли українці в кризовому стані телефонуватимуть у "Лінію життя", ми хочемо, щоб вони знали, що до них віднесуться з повагою, їх вислухають і почують (на жаль, іноді слухати і чути – це різні речі), підтримають, що їхня ситуація не є безнадійною і в подальшому їм є куди звернутись за допомогою. Ці невеликі акти співчуття часто рятують життя", – сказав Шмігель.

  На сьогодні учасники проекту розробляють оперативний план і співпрацюють з міжнародними донорськими співтовариствами щодо можливих форм підтримки.

  Найкращі світові практики організації подібної гарячої лінії зводяться до таких елементів: робота в режимі 24/7/365 (24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік), безкоштовні дзвінки, анонімність, максимальна емпатія до клієнта, грунтовне навчання персоналу і створення єдиної національної системи з одним контактним номером.

  Попередній матеріал
  "На вітер не розпорошуємо": Гройсман розповів, куди спрямовують кошти від МВФ
  Наступний матеріал
  У НАЗК створили оперативний штаб для допомоги з е-деклараціями

  Патрульні у Луцьку завадили дівчині стрибнути з моста – відео

  Старший син Фіделя Кастро вкоротив собі віку

  Чехія у понад 2 рази збільшує квоту на працівників з України

  Сенат Польщі без змін ухвалив закон щодо заборони "бандерівської ідеології"

  На 68 році життя помер перший український космонавт Леонід Каденюк

  5 канал - трансляція наживо