українські військові ЗСУ Міноборони

В Україні почав діяти закон про Єдиний електронний реєстр військовозобов’язаних

  Дані у базу вноситимуть працівники військових комісаріатів

  В Україні набув чинності закон "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних". Текст цього документа був опублікований у парламентській газеті "Голос України" у середу, 19 квітня 2017 року, а згідно з прикінцевими положеннями закону, він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Закон визначає основні принципи створення та ведення реєстру, ним також унормовано питання ведення військового обліку військовозобов'язаних, який здійснюватиметься не тільки на паперових облікових картках, а й в електронному вигляді в єдиній централізованій базі даних.

  Дані у базу будуть вносити працівники військових комісаріатів, а аналіз інформації здійснюватиме Генеральний штаб ЗСУ. Власником реєстру є Міністерство оборони, а розпорядником – Генштаб ЗСУ. До реєстру будуть вносити й зберігати персональні і службові дані військовозобов'язаних. Згоди військовозобов'язаних на обробку їхніх персональних даних для цілей реєстру не потрібно.

  Згідно із законом для формування бази даних ЦВК один раз подає відомості про громадян України від 18 до 60 років. А вже відомості про громадян, що не є військовозобов'язаними, знищуються суб'єктами реєстру.

  Закон про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних Верховна Рада ухвалила у повторному другому читанні у березні 2017 року, за нього віддали голоси 236 народних депутатів. 14 квітня Президент Петро Порошенко підписав цей закон.

  Як повідомляв 5.UA, з березня 2017 року інваліди та поранені ветерани АТО тепер можуть самі обирати санаторій для реабілітації.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": Діля в ефірі "5 каналу" о 23:10
  Наступний матеріал
  Київрада планує зобов'язати офіціантів і продавців говорити українською мовою
  Loading...

  Порошенко схвалив запровадження середньострокового бюджетного планування

  Президент підписав зміни до закону про свободу пересування і вільний вибір місця проживання

  Порошенко посилив відповідальність військовослужбовців за порушення дисципліни

  Порошенко ініціював створення робочої групи для розробки змін до закону про е-декларування

  Президент посилив охорону іноземних посольств і консульств в Україні

  Порошенко хоче відновити спеціальні військові суди