radiosvoboda.org

В Україні активно шириться небезпечне програмне забезпечення – як уберегтися

Вірус зачіпає всі версії WinRAR, випущені за останні 19 років

В Україні активно розповсюджується шкідливе програмне забезпечення, яке використовує WinRAR exploit. Про це повідомляє Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України у Facebook.

Фахівці компанії Check Point поширили інформацію про критичну вразливість в архіваторі для Windows. Аби отримати доступ до вашого комп'ютера, шахраям потрібно обманом змусити жертву розпакувати шкідливий архів.

"Наприклад, розсилка архіву zakon.rar, в якому міститься PDF-документ із законом про державне партнерство. Вірус завантажує powershell-скрипти з їх подальшим виконанням", – розповіли в Держслужбі.

Як зазначається, вірус зачіпає всі версії WinRAR, випущені за останні 19 років.

"Дана вразливість надає можливість розпакувати файли з архіву в потрібну зловмисникам папку, а не призначену користувачем. Таким чином вони можуть помістити шкідливий код у папку автозавантаження Windows, який автоматично виконуватиметься при кожному завантаженні системи", – пояснюють фахівці.

Утім, ще наприкінці січня цьогоріч розробники WinRAR випустили версію WinRAR 5.70 Beta 1, яка усуває цю вразливість. Експерти радять оновити програмне забезпечення WinRAR до останньої версії.Більше корисної інформації для юзерів можна переглянути за посиланням

Дивіться також фотогалерею: 

Хакери викрали 10 мільйонів з банківських карток

Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/
Хакерське угруповання
/

Попередній матеріал
Україна розглядає скасування безвізу з Ізраїлем – МЗС
Наступний матеріал
"Нафтогаз" оголосив про примусове стягнення боргів "Газпрому" одразу в декількох країнах – подробиці