Кір, лікарня
Кір, лікарня 5 канал

В одній з областей України фіксують динамічне поширення кору

  На Дніпропетровщині кількість хворих на кір перевищила 120 осіб

  На Дніпропетровщині відзначають динамічне поширення кору. Про це звітують фахівці обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я, передає "Інтерфакс-України"

  За словами заступниці директора з дослідження біологічних факторів лабораторного центру МОЗ Валентини Рєзвих, нині в області на кір захворіли вже 126 осіб.

  "В області кір поширюється досить динамічно. Щодня реєструється до 10 нових випадків", – зазначила Рєзвих на прес-конференції 24 січня.

  "З жовтня 2017 року і по сьогодні у Дніпропетровській області на кір захворіли 126 осіб, тільки у Дніпрі – 40. Із загальної кількості захворілих 78% були вакциновані", – повідомила вона. 

  Наразі летальних випадків на Дніпропетровщині не зареєстрували.

  Водночас, за даними департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА, на сьогодні в лікарнях області з діагнозом кір знаходиться 5 осіб, а хворі на кір проходять лікування у трьох інфекційних лікарнях та інфекційних відділеннях, які є в кожній районній лікарні області.

  Тим часом вакцина в області наявна – там кажуть про 59 тисяч доз щеплень від кору в запасі.

  "На перший квартал Дніпропетровська область повністю забезпечена вакциною від кору. Зараз йде планова вакцинація. У квітні чекаємо велику партію нової вакцини", – додають тамтешні чиновники.  

  Попередній матеріал
  Кличко розповів, коли відбудеться запуск єдиного електронного квитка в Києві
  Наступний матеріал
  Сім українських стартапів номіновані на премію Golden Kitty Awards
  Loading...