В Одеському зоопарку рятують крокодила, відібраного у вуличного фотографа

  Тварина, яку утримували у жахливих умовах, не може їсти самостійно

  В Одесі небайдужі мешканці продовжують боротися із вуличними фотографами, які знущаються над тваринами і не забезпечують їм нормальних умов існування.

  Як пише місцевий портал "Думская", нещодавно в місцевий зоопарк доправили невеликого крокодила, якого вдалося врятувати після того, як його на вулиці із заклеєною пащею побачила місцева мешканка. Дівчина викликала поліцію і власник тварини добровільно погодився віддати рептилію у зоопарк.

  Директор звіринця Ігор Бєляков повідомив, що тварина знаходилась у дуже виснаженому стані. Крокодил навіть не може їсти самостійно. За всіма ознаками, його утримували в жахливих умовах.

  Бєляков також розповів, що днів 10 тому поліція доставила до них в звіринець пітона-альбіноса, який під час "роботи" на Дерибасівській вкусив маленьку дівчинку, яка з ним фотографувалася.

  За фактом нанесення дитині тілесних ушкоджень навіть відкрито кримінальну справу. При цьому директор зоопарку констатує, що найчастіше власники тварин забирають їх назад.

  Нагадаємо, ще у квітні торік депутати ухвалили закон, яким в Україні забороняється використання тварин у кориді, створення та діяльність пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, що не мають природної морської води. Попри це, часто виявляють нові випадки неналежного утримання і жорстокого поводження з тваринами.

  Попередній матеріал
  У Німеччині неонацист напав на президента
  Наступний матеріал
  До кінця року в Україні буде сформовано новий Верховний суд – Порошенко

  Кличко: до розробки столичного зоопарку долучаться голландські ландшафтні дизайнери

  У київському зоопарку помер найстаріший бегемот світу

  Унікальне поповнення в Одеському зоопарку

  Мешканці зоопарку у прифронтовій Сартані готуються до переїзду в Маріуполь

  Держекоінспекція вимагає конфіскувати дельфінів трускавецького дельфінарію, яких утримують з порушенням норм

  В Україні досі виділяють гроші на годування бойових дельфінів, яких у ЗСУ вже немає - Бірюков